Wydawnictwo

7 publikacji książkowych oraz kilkadziesiąt kursów e-learningowych

Wydawnictwo Centrum Rozwoju Edukacji EDICON sp. z o.o. powstało w 2015 roku. 
Swoją ofertę kierujemy do szkół ponadgimnazjalnych (licea i technika) oraz policealnych, 
w szczególności szkół o profilu medycznym. Pomimo niedługiego stażu mamy na swoim koncie siedem publikacji książkowych oraz kilkadziesiąt kursów e-learningowych. Oferta naszego wydawnictwa jest bardzo różnorodna; obejmuje zarówno książki o profilu medycznym jaki i o tematyce bardziej uniwersalnej, np. o kompetencjach miękkich.

Główną misją Wydawnictwa EDICON jest dostarczenie kompleksowej i wartościowej wiedzy odbiorcom.

Przewagą naszych publikacji nad ofertą konkurencji jest dopasowanie ich treści do programu nauczania i potrzeb uczniów oraz słuchaczy. Niewątpliwym atutem naszych pozycji wydawniczych jest atrakcyjna i praktyczna forma, wzbogacona o ćwiczenia, testy i miejsce na notatki, co jest dość nietypowe w przypadku podobnych ofert na rynku.

Najważniejsza dla nas jest merytoryczna wartość materiałów edukacyjnych, dlatego do współpracy zapraszamy profesjonalistów i praktyków z długoletnim doświadczeniem, nierzadko pasjonatów w swojej dziedzinie.

Stale się rozwijamy i obserwujemy trendy w poszczególnych obszarach zawodowych 
i edukacyjnych tak, aby jak najlepiej dopasować naszą ofertę do obecnych wymogów rynku pracy. Stąd w naszej ofercie nowe formy przekazywanej treści – kursy e-learningowe 
i e-booki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

KONTAKT
Centrum Rozwoju Edukacji EDICON sp. z o.o.
ul. Tadeusza Kościuszki 57
61-891 Poznań
e-mail: wydawnictwo@edicon.pl

X